1287 ONICE GLACIALE EXTRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1287 |
| Color | BLUE AND BROWN |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1480kg |
| Block | 1287 |
| Color | BLUE AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 990kg |
| Block | 1287 |
| Color | BLUE AND BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1980kg |